Instagram üzerinde takipçi kasmak ve bu hususta iyi bir atılım yapma adına geçmişte bir takım yolları izlemiş olabilirsiniz. Fakat Instagram’ınıza düzen getirmek ve takip ettiğiniz sayıyı tek tek değil de toplu olarak bırakmak için Instagram toplu takip bırakma işlemlerini yapmanız mümkündür. Bunun için kullanılan yardımcı programlar vardır ve bu programların amacı, Instagram’ın kabul ettiği düzeyde saatlik takipçi bırakma olanağını size tanımlamasıdır. Bu sayede takip ettiğiniz kişi sayısını azaltarak hesabınızda beklentilerinizi karşılayan bir formata sahip olabilirsiniz.

Instagram’da Nasıl Toplu Takip Bırakılır

Takip bırakma kurallarında bir takım hususlar geçerlidir ve bunlar yüzlerce ya da binlerce kişinin aynı anda bırakılmasını konu edinmemektedir. O yüzden belirli bir sınıra kadar günlük olarak toplu takip bırakma işlemlerini yapabilirsiniz. Fakat birden birde yapacağınız binli takipçi bırakma işlemlerinde Instagram sizin kullanıcı hesabınıza bir kısıtlama getirebilmektedir.

Instagram Toplu Takip Bırakmayı Sağlayan Programlar

Instagram’ın kendisi toplu bir takip bırakma işlevine sahip değildir. Bu işlemi yapmak istiyorsanız teker teker yapmanıza olanak verir. Fakat kullanacağınız programlar, sizi eziyet halinden kurtarır ve aynı anda 100 ve üzeri takip ettiğiniz kullanıcıyı bırakmanıza olanak sağlar. Tabi bunu yaparken genelde 50 ya da 100 barajını fazla aşmamalısınız. 1 saatlik zamanda bu sayı dilimindeki takibi bırakmanız, Instagram yönetiminin sizin hesabınızı erişme kapatmamasını sağlar. O yüzden mutlaka bu tür detaylara dikkat edilmelidir.

Instagram Toplu Takip Bırakmayı Sağlayan Programlara Dikkat Edin

Her programa güven duyulmamalı ve doğrudan şifrenizi vermemelisiniz. İyi b ir araştırma yaptıktan sonra geçerli olan programa Instagram hesabınızı ve şifrenize ait bilgileri vermeniz gerekiyor. Şifrenizi vermeden hiçbir program size bu hizmeti sağlamayacağından direkt olarak şifrenizi vermeli ve işleminizi buna göre yapmalısınız.
Ayrıca bu tür programlar tek başına toplu takip bırakma hizmeti vermez. Sizi takipten çıkanları ya da sizin takip edip kimin sizi takip etmediğini de göstererek faydalı yararlar sağlamaktadırlar. O nedenle cep telefonlarınızın işletim sistemine uygun olan mağazalarda mutlaka güvenilir olan programlar üzerinden toplu takip bırakma işlemleri yapılmalıdır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Gönderiler