Instagram platformunda kısa sürede popüler hale gelmek isteyen kişiler için en hızlı çözüm, takipçi satın almak oluyor. Bu yolla saniyeler içerisinde binlerce takipçi almak mümkündür. Ancak bu konuyla ilgili olarak kullanıcıların aklına sık sık Instagram takipçisi almak güvenilir midir?’ sorusu geliyor. İnternet üzerinde bu hizmeti veren birçok farklı site bulunuyor.
Bazı siteler kişilerin hesap bilgilerini ele geçirerek izinsiz olarak reklam paylaşımı da yapıyor. Bu bakımdan öncelikle güvenilir takipçi satışı yapan siteleri keşfetmek gerekiyor. Bu sitelerde özellikle SSL protokollerinin yer alıp almadığına bakabilirsiniz. Şifreleme sistemi bulunan siteler sizin hiçbir bilginizi ele geçirmez ve adınıza reklam paylaşmaz. Güvenilir siteler üzerinden satın aldığınız sürece, takipçi satın alma işlemleri son derece etkili bir yöntem olacaktır.

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Instagram platformu için takipçi satın almak isteyen kişilerin öncelikle ilgili sitelere giriş yapması gerekecektir. Giriş yaptığınız siteler sizlere belirli paketler halinde takipçi sunar. İstediğiniz takipçi sayısındaki paketin üzerine basarak kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Ödeme işlemlerini ise havale ya da kart seçeneği ile yapabilme fırsatınız olacaktır. Söz konusu ödemeleri sitelere yaptığınız anda takipçileriniz saniyeler içerisinde hesaba otomatik olarak tanımlanır.

Instagram Gerçek Takipçi Satın Alınabilir Mi?

Instagram için takipçi satışı yapan siteler, gerçek ya da bot takipçi satışı yapar. Bu tercihi tamamen kullanıcıların kendisi yapabiliyor. Satın alacağınız paketlerin üzerinde gerçek takipçi ya da bot takipçi diye özellikle belirtilir. Gerçek takipçi içeren paketler belirli bir miktar daha yüksek fiyatla satılır. Satın alacağınız gerçek Instagram takipçileri, etkileşim de verebilen profiller olduğu için daha kısa sürede popüler olabilirsiniz.

Instagram Takipçi Satın Almak Ne Kadar?

Satın alınan takipçi paketlerinin fiyatını, paketlerdeki sayı belirler. Sitelerde genel olarak her bütçeye uygun bir paket bulabilmek mümkün oluyor. Ortalama olarak 20 TL gibi düşük bir fiyatla bile takipçi satın alabilirsiniz. 5-10 bin kişilik paketler ise 100 TL gibi bir fiyattan başlar ve takipçi sayısına bağlı olarak yükselmeye devam eder.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Gönderiler