Instagram günümüzde milyarlarca abonesi ve yüz milyarca etkileşimi ile dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi haline gelmiştir. Son zamanlarda kendisinden özellikle de fenomenleri ile söz ettirmektedir.
Instagram’da ünlü ve fenomen olan kişiler kazandıkları paralar, yaşam tarzları ve gelirleri ile dikkat çekmektedir. Bu sebeple de Instagram’da bir çok kişi ünlü ve fenomen olmanın hayalini kurmaktadır. Fakat Instagram’da fenomen olmak için uzun sürelerce çok kaliteli paylaşımlar yapmak gerekir.
Özellikle de son dönemlerde platformun doygunluğa ulaşması ile meşhur olmak daha da zor bir hale gelmiştir. Bu sebeple birçok kişi Instagram takipçi hilesi kullanarak takipçi sayısını arttırmaktadır. Bu yöntem garip bir şekilde hem basit hem de etkilidir. Peki, bu yönteminde kendi içinde handikapları olabilir mi? Instagram takipçi hilesi aldıktan sonra onaylı hesap olabilir miyim?

Onaylı Hesap Nasıl Olunur?
Onaylı hesap Instagram’da genellikle ünlü ve meşhur kişilere verilen bir işarettir. Bu işaret isminin yanında mavi tik olarak görülür ve kişinin gerçek hesabı olduğunu gösterir. Takipçi sayısı çok fazla olan fenomenler ya da medyada tanınan ünlü kişiler kolay bir şekilde onaylı hesap yapabilmektedir.
Bunun için ayarlar menüsünden hesap onaylatma kısmına tıklanır. Burada kimlik bilgileri isteyen sistem bir kimlik fotoğrafını da istemektedir. Kimi zamanda Instagram hesabınızın görülebileceği bir şekilde kendinizi de çekmenizi isteyebilir. Bir süre Instagram ekibi tarafından kontroller yapıldıktan sonra hesabın onaylanıp onaylanmayacağına karar verilmiş olur.

Takipçi Hilesi Sonrası Hesap Onaylanır Mı?
Instagram’da takipçi hilesi sonrası hesap onaylanmaması için herhangi bir engel bulunmamaktadır. Takipçi hileleri sadece kullanıcı adı bilgisi ile yapılır ve herhangi bir şekilde başka bir hesap bilgisi paylaşılmaz. Instagram’da ki herhangi bir kişi sizin hesabınıza takipçi hilesi yapabilir. Bu sebeple Instagram bunu dikkate almaz.

Ünlülerden Takipçi Hilesi Yapan Var mı?
Instagram fenomenleri ve ünlüler tarafından da takipçi hileleri kullanılmaktadır. Özellikle son dönemlerde fenomen olmak ve kısa sürede sonuç alabilmek için bu neredeyse şart gibi bir şey olmuştur.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Gönderiler