Instagram’da pek çok kullanıcı için takipçi sayısı önemlidir. Bu size diğer kullanıcıların bakış açısını ve ön yargılarının belirlenmesinde büyük bir rol oynayabilir. Tabi hesabın aktif olması, beğeni ve yorum sayısından, hikayelerin görüntülenme durumlarına kadarda her şeyin uyumlu olması, hesabın çok daha gerçekçi olmasını sağlayacaktır. Fakat takipçi sayısına önem veriliyorsa Instagram otomatik takip nasıl yapılır? Konusu için izlenebilecek bazı adımlar vardır. Bu sayede her kişiyi tek tek takip edip size geri dönmelerini beklemeden bu işleri hızlı bir şekilde otomatik olarak yapabilirsiniz.

Instagram Otomatik Takip İşlemini Nasıl Yapabilirim?
Bunun için kredi sistemleri olan bir takım siteler bulunur. Sizlere saatlik ya da günlük olarak birlerinin sizi takip etmesini ya da karşı takip yapılmasını sağlarlar. Genelde bu tür hizmetlerden yararlanılacağı zaman bilinmelidir ki şifrenizi de isteyerek doğrudan Instagram hesabınız üzerinden işlem yapma hakkına sahip olurlar. Aynı zamanda otomatik olarak yapılan takipler bir süre sonra siz istemesiniz de hiç bitmeden devam edebilmektedir. Yani otomatik takip sistemini uygulamanın her zaman olumlu sonuç getirmesi de beklenmese de bunu doğru hizmet veren siteler üzerinden yapabilirsiniz.

Instagram’da Otomatik Takipçi Arttırma
Takipçileri ücretsiz ya da satın alarak arttırmanın ve otomatik olarak yapmanın da yolu vardır. Dediğimiz gibi kredi sistemi bu işlem için Instagram kullanıcısına verilir. Otomatik olarak ise çeşitli kullanıcılar sizi takip ediyor olur. Bu hesapların bir kısmı aktif olmak ile beraber, bir kısmının da pasif konumda olduğunu yani terk edilen hesaplar olabileceğini unutmamalısınız. Fakat sizin için sadece takipçi rakamı önemli ise o zaman otomatik olarak takipçi arttırma hizmeti veren siteler üzerinden bu işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Otomatik Beğenme ve Hikaye Görüntüleme
Verilen hizmet elbette ki Instagram’ın güncellenme durumlarına göre yenilenmektedir. Beğenme de bunlar arasındadır. Yine otomatik ve karmaşık kullanıcılar üzerinden yapılan gönderilerinize beğeni aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hikayelerinizde görülme sayısını da arttırma imkanı varken, video görüntüleme sayısını da oldukça arttırma olanağınız bulunarak, Instagram’da önemli bir yapıyı elde etmeniz mümkündür.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Gönderiler