Instagram hesabının günümüzde bu kadar popüler bir yere gelmesi, kullanıcı sayısını gitgide arttırmasına neden olmaktadır. Her geçen gün yenilenen ve farklı bir özellik ile karşımıza çıkan Instagram, son olarak hikaye özelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Bazı kullanıcılar yayınlanan bu hikayelere gizlice bakmak istemektedir. Ancak Instagram hikayeye gizlice bakma şansı yakalamak için kullanmanız gereken bazı özellikler vardır. Şimdi size o özelliklerden bahsedeceğiz.

Instagram Hikayeye Gizlice Bakma
Instagram uygulamasının belki de gelmiş geçmiş en sevilen özelliklerinden biri olan hikaye, anlık olarak paylaşım yapmanıza ve bu paylaşımın ise 24 saat boyunda izlenmesine imkan sağlamaktadır. Bazen kullanıcılar farklı nedenlerden dolayı yayınlanmış olan hikayelere görünmeden bakma ihtiyacı hissedebilmektedir. Bu olanağı elde etmek için ise kullanabileceğiniz alternatif yollar mevcuttur.

Instagram Hikayelerine Gizlice Bakma Yöntemleri
Instagram hikayelerine gizlice bakabilmeniz için son derece basit bir kaç yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri uygulamaya girmeden evvel uçak modu aktif hale getirmektir. Ardından tekrar uygulamaya girip istediğiniz kişinin hikayesine bakabilir ve işiniz bitince tekrar uçak modunu kapatabilirsiniz. Bu, Instagram hikayelerine gizlice bakmanın en kolay ve pratik yoludur.
Instagram’da hikayelere gizlice bakabilmeniz için öncelikli olarak kişinin siz de ekli olması ya da hesabının gizli olmaması gerekmektedir. Kişilerin profiline sorunsuz bir şekilde ulaşabiliyorsanız eğer, farklı teknikleri kullanarak hikayelerini de gizlice izleme şansı elde edebilirsiniz. Bunun için dilerseniz bazı teknikler deneyebilir ve ya gerekli uygulamaları telefonunuza indirerek istediğiniz kişinin hikayesini gizlice görebilirsiniz. Bu işlemlerin tümü son derece basittir ve çok fazla zamanınızı almaz.

Story Saver Uygulaması
Instagram sayfasında yayınlanmakta olan hikayeleri açmadan izlemenin bir yolu vardır. Android işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız eğer Google Play Store mağazasına girip Story Saver isimli uygulamayı indirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde takip etmiş olduğunuz kişilerin paylaştıkları hikayeleri gizlice izleme şansı elde edebilirsiniz. Bu uygulamayı App Store üzerinden de indirip kullanabilmektesiniz.
Story Saver uygulamasını indirdikten sonra hesabınızla uygulamaya giriş yapmalısınız. Sonrasında dilediğiniz kullanıcının hikayesini görünmeden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

 

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Gönderiler