En eğlenceli ve popüler sosyal paylaşım platformları arasında ilk sırada yer almakta olan Instagram, hayatımıza girdiği andan itibaren popülerliğini her zaman korumayı başarmış ve bu güne kadar gelmiştir. Sürekli yeni bir güncelleme gelen ve yeni düzenlemeler ile hesapları korumaya alan Instagram, her gün karşımıza farklı bir özellik ile çıkmaktadır. Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konuların başında ise Instagram hesabıma giriş yapanları görme özelliğinin gelip gelmediğidir. Artık hesabınıza kim giriş yapmış çok kolay bir şekilde görebilme imkanınız var.

Instagram Hesabına Giriş Yapanları Görebilme Özelliği
Birçok farklı yaş grubundan kullanıcıya sahip olan Instagram, güvenlik duvarının korunması adına kendini yenilemeye ve farklı özellikler ile sizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Ancak birçok sosyal paylaşım sitesinde olduğu gibi, Instagram’da da hesaba kimlerin giriş yaptığı hala çok fazla ilgi gören konuların başındadır.
Instagram uygulaması için gelen en yeni özelliklerin başında artık diğer uygulamalarda olduğu gibi aktif olduğunuzun diğer takipçiler tarafından görünebiliyor olmasıdır. Yeni özellik sayesinde Instagram hesabına ne zaman ve nerede giriş yapıldığı bilgisini çok kolay bir şekilde görebilme şansına sahipsiniz.

Instagram Hesabınıza Kim Giriş Yaptı?
Instagram kullanıcılarının en çok düşündüğü konulardan biri, Instagram hesabıma kim giriş yaptı sorusudur. Bunu öğrenebilmek için uygulamada bir takım işlemler yapılması gerekir. Sırasıyla bu işlemleri yerine getirdikten sonra siz de hesabınıza kim ve ne zaman giriş yapmış sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

Instagram Hesabına Giriş Yapanları Görmek İçin İzlenecek Adımlar
Öncelikle Ayarlar bölümüne girin ve orada İşletme Profiline Geç bölümünü seçin. Bunu yaptıktan sonra sayfa seç bölümüne tıklayın. Bu bölüme geldiğinizde kendiniz için bir Facebook sayfası seçmelisiniz.
Seçtikten sonra ileri tuşuna basın. Çıkan sayfada sizden istenen bilgileri girin. Bu işlemleri yaparken profiliniz kapalıysa eğer açık konuma getirmelisiniz. Gizlilik durumunu değiştirmeden bu işlemleri yapabilmeniz mümkün değildir.
Tamam, tuşuna basarak profilinizi kontrol edin. Tüm bu işlemlerden sonra hesabınıza farklı simgelerin geldiğini göreceksiniz. İstatistikler bölümünden artık sayfanız ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere kolaylıkla erişebilmektesiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Gönderiler