Collecto (Followgram)
Instagram uygulamasında çok vakit geçirenler ve Instagram’ı aktif olarak kullananlar Followgram ile mutlaka karşılaşmıştır. Followgram aracı içerisinde birçok özelliği barındıran muhteşem bir araçtır. Bu araç ile birlikte kullanıcı Instagram uygulamasında ki durumunu takip edebilir ve son paylaştığı resimleri veriler şeklinde görebilir.
Bu uygulama ile kullanıcılar kişisel hesaplarını daha kontrollü bir biçimde kullanabilir. Followgram aracının diğer adı Collecto’dur. Collecto çok basit bir arayüze sahiptir ve birden fazla işlemin aynı anda yapılmasına olanak sağlar. Collecto ile özel albümler oluşturabilir, yeni bir hesap açabilir ve fotoğraflarınız için yeni bir URL oluşturabilirsiniz.

Search Instagram
Search Instagram aracı ile Instagram uygulamasında neyin trend olduğundan yeni kullanıcılar bulmaya kadar birçok işlem yapılabilir. Search Instagram kullanıcılara sektörleri ile alakalı hashtag ve konum araması ve resim bağlantılı arama işlemlerini yapmalarında yardımcı olur. Search Instagram aracını kullanmanız için yapılması gereken tek şey anahtar kelime girişi yapmaktır. İstediğiniz terimle alakalı arama yapabilir ve içeriklere ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz resimle ilgili detaylara ulaşabilir, resmin beğenilerini gözlemleyerek resmin ne kadar popüler olduğunu görebilirsiniz.

Like2Buy/Inselly
Instagram gönderileri üzerinden para kazanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan bir araçtır. Like2Buy analiz ve pazarlama firmasının yan ürünüdür. Bu araç ile birlikte ürünlerinizi analiz edebilir, müşterilerin hoşuna giden ürünleri görebilirsiniz. Bu araçları Instagram üzerinden kullanmak çok kolaydır. Diğer platformlarda da işe yarayacak olan bu araçları Instagram hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra ürünlerin resimlerini çekmeniz gerekmektedir. Daha sonra #inselly etiketi ile ürünü paylaşabilir ve satış aşamasına geçebilirsiniz. inselly uygulaması kullanıcılardan hiçbir şekilde komisyon almaz. Sadece Paypal sistemi ile ödeme imkanı verdiği için ufak kesintiler olabilir. SEO hizmeti sunan firmalar için faydalı bir araçtır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Gönderiler