Hakkımızda

Dijital medya sektörünün önem kazandığı dünyamızda pek çok kullanıcının sosyal medya hesapları ile ilgili olarak en büyük hedefleri; beğeni kasmak ve takipçi sayısını artırmaktır. Bu bağlamda sosyal medya kullanıcılarının bu iki büyük hedefini gerçekleştirmelerini sağlamaya yardımcı olmak için şirketimiz, otomatik takipçi hizmeti sunmaktadır. Sitemiz üzerinden haftanın her saati takipçi arttırma, beğeni yükseltme ve diğer hizmetlerimizden kolay bir şekilde yararlanabilir, 7 / 24 hizmet sunan canlı yardım departmanından da merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.
Şirketimiz Hakkında
Türkiye’nin en fazla tercih edilen takipçi ve beğeni kasma platformlarından birisi haline dönüşen şirketimiz, takipçilerimizin istedikleri medya hesabı hedefine ulaşmaları için tüm imkanlarını kullanmaktadır. Diğer bir yandan sektör içerisinde elde ettiğimiz bilgi ve deneyimle üyelerimize ve müşterilerimize ücretsiz bir şekilde sosyal medya kullanımı konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Sosyal medya hesaplarının geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konusunda otomatik beğeni satın al paketleri gibi pek çok hizmet sağlayan şirketimiz, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sağlamaktadır.
Teslimat ve Güvenlik Hizmetlerimiz
Ülkemizin en büyük takipçi artırma platformlarından bir tanesi olan şirketimiz, hızlı teslimat, dürüstlük ve müşteri memnuniyet ilkeleri esasında kaliteli hizmet sunmak için tüm çalışanlarıyla özverili bir çalışma gerçekleştirmektedir. Sitemiz üzerinden beğeni artırma yolları hedefiyle satın alımı gerçekleştirilen her ürün sistem tarafından otomatik olarak personelimize iletilmektedir. Hızlı teslimat politikamız gereğince satın alımı gerçekleştirilen her sipariş maksimum 60 dakika içerisinde müşterimize teslim edilmektedir. Öte yandan sitemiz güçlü bir SSL altyapısına sahip olmakta olup, satın alım işlemleri için son derece güvenlikli bir ortam sunmaktadır. Bu bağlamda 3 d güvenilir ödeme seçenekleri gibi farklı ödeme kanallarından hizmetlerimizi satın alabilirsiniz.
Müşteri Memnuniyeti İlkemiz
Şirket olarak üzerinde önemle durduğumuz noktalardan birisi müşteri memnuniyetidir. Firmamız, siz değerli müşterilerimizin sadece satın alım işlemlerinde değil, satış işlemleri sonrasında da daima yanındadır. Almış olduğunuz hizmetten duyduğunuz herhangi bir problemi ya da sıkıntıyı sitemiz üzerinde bulunmakta olan canlı destek birimindeki personelimize gönül rahatlığıyla bildirebilirsiniz. Firma olarak, müşterilerimizin almış olduğu hizmetten duyduğu memnuniyet bizler için oldukça önemli ve üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir konudur.